دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶

با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی؛

شورای مدیران هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اصفهان برگزار شد

شورای مدیران هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان اصفهان

شورای مدیران هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اداره کل ارشاد استان اصفهان، با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی اصفهان، شورای مدیران هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا صادقی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه؛ غلامعلی زاهدی، مدیرکل حج و زیارت؛ امیر هلاکویی، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان و محمد سلطان مرادی، مسئول خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر اصفهان، ٩ اردیبهشت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی انصاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با تبریک اعیاد شعبانیه هدف از تشکیل جلسه را هم‌افزایی و هم‌فکری دستگاه‌های عضو دانست و گفت: تشکیل این شورا فرصتی است تا مدیران هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان اصفهان بتوانند اهداف و مأموریت‌های حوزه فرهنگ را با انسجام کامل به نتیجه برسانند.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد تعامل و انسجام ادارات هم‌خانواده در شهرستان‌ها، بر برگزاری منظم این جلسات تأکید کرد و گفت: این جلسه درواقع اتاق فکری برای دستگاه‌های هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است؛ درصورتی‌که در خصوص فعالیتی نیاز به همفکری داشته باشیم می‌توانیم در این اتاق فکر، به تصمیم‌گیری و تصمیم سازی بپردازیم.

در ادامه جلسه اعضا به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص موضوع جلسه پرداختند.