دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹

با محوریت بررسی عملکرد ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها؛

جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

شورای اداری

نخستین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری در سال ۹۷ با محوریت بررسی عملکرد ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها و برنامه ریزی جهت اجرای فعالیت هایی هدفمند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، نخستین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان، ۸ اردیبهشت‌ماه به ریاست فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و با حضور روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها و کارشناسان ستادی برگزار شد. در این جلسه ضمن بررسی عملکرد شهرستان‌ها در شاخص‌های مختلف، در خصوص چگونگی برنامه‌ریزی جهت اجرای فعالیت‌هایی هدفمند بر مبنای سیاست‌های نهاد بحث و تبادل‌نظر شد.

در این جلسه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، با اشاره به نشست کشوری مدیران کل نهاد، به بیان چکیده‌ای از سخنان وزیر ارشاد پرداخت و بر لزوم اجرای سخنان راهبردی و محوری دبیرکل تأکید کرد.

خلیل مقدم سرکشی و پیگیری برای حل مشکلات کتابخانه‌ها توسط روسای ادارات کتابخانه‌ها و کارشناسان ستاد را بسیار مهم دانست و بر تعامل و همکاری کارشناسان در اجرای برنامه‌های پیش رو تأکید کرد.

وی با اشاره به ضرورت ارزیابی عملکرد کتابخانه‌های استان،‌گفت: گزارش‌های عملکرد کتابخانه‌ها با فراهم آوری تصویری از افق پیش رو،‌ ما را در شناسایی نقاط قوت و زمینه‌های قابل‌بهبود کتابخانه‌ها یاری می‌کند.

گفتنی است، ادامه این نشست به بیان دیدگاه‌های حاضرین و تصویب فعالیت‌های اجرایی اختصاص یافت.