یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۴

کتابدار کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن نودشه:

تقویت روحیه پرسشگری و همکاری از ویژگی بارز باهم بخوانیم است

طرح با هم بخوانیم نودشه

زهرا قادریان کتابدار کتابخانه عمومی ۲۲بهمن ،شهر نودشه شهرستان پاوه گفت: باهم بخوانیم طرحی در خور و پسندیده جهت سوق دادن کودکان به سیر در دنیای پر رمز و راز کتاب و همچنین توانمند کردن هر چه بیشتر کتابدار در زمینه کار با کودک دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، زهرا قادریان کتابدار کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن شهر نودشه شهرستان پاوه، از آغاز و اجرای  طرح «باهم بخوانیم» در اوایل اسفند ۹۶ در این کتابخانه، که مورد استقبال خوب کودکان قرار گرفت خبر داد.

زهرا قادریان گفت: تقویت روحیه پرسش گری و همکاری را از ویژگی های بارز «باهم بخوانیم» است چرا که در بیشتر برگه‌های پرسش‌نامه‌ی کتاب از خوانندگان خواسته شده بود در صورت هر گونه سوال و ابهامی در رابطه با محتوای کتاب از کتابدار بپرسند.

کتابدار کتابخانه ۲۲ بهمن شهر نودشه در ادامه گفت: باهم بخوانیم چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، شنیدن، بیان کردن و تقویت درک مطلب و توانایی اندیشیدن، مشارکت و همکاری در جمع و ارتباط با همسالان را تقویت می کند برای همین خوب است این طرح در گستره وسیع تری ادامه پیدا کند.

وی اضافه کرد: باهم بخوانیم طرحی در خور و پسندیده جهت سوق دادن کودکان به سیر در دنیای پر رمز و راز کتاب و همچنین توانمند کردن هر چه بیشتر کتابدار در زمینه کار با کودک است.

کتابدار کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن شهر نودشه در پایان ضمن تقدیر و تشکر از بانی و دست اندرکاران این طرح گفت: باهم بخوانیم لحظات مفید، جذاب، سرشار از تجربه را برای من و اعضای شرکت کننده فراهم آورد.