یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۲

باحضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی وجمعی از مسئولان شهرستان سراوان؛

از دانش آموزان فعال دربرنامه های کتابخوانی تقدیر شد

تقدیر از فعالین کتاب خوانی سراوان

باهدف ترویج فرهنگ کتابخوانی از دانش آموزان فعال دبیرستان نرجس شهرستان سراوان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ با هدف ترویج فرهنگ مطالعه درمیان نوجوانان و جوانان شهرستان سراوان از دانش آموزان فعال درحوزه کتاب و کتابخوانی تقدیر شد.

حکیمداد حسین بر رئیس اداره کتابخانه های عمومی سراوان در این مراسم ضمن معرفی فعالیت های کتابخانه از دانش آموزان دعوت کرد تا با عضویت در کتابخانه های عمومی سراوان از منابع و امکانات موجود بهره مند شوند.

وی با اشاره به برگزاری جلسات نشست کتاب‌خوان در کتابخانه های عمومی و مدارس از دانش آموزان خواست تا با مطالعه کتاب های مفید و معرفی این منابع به دیگران در این نشست ها حضور یابند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی سراوان ادامه دا: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برای غنی سازی واوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان کلاس های آموزشی و فرهنگی مختلفی را برگزار خواهد کرد.

رسول بخش حسین بر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراوان نیز در این مراسم ضمن اعلام حمایت خود از فعالیت های کتابخانه های عمومی از دانش آموزان خواست تا در محافل ادبی که در کتابخانه های عمومی شهرستان و انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سراوان برگزار می گردد حضور یابند.

در پایان این مراسم از دانش آموزان، اولیا و مربیان فعال در نشست های کتاب‌خوان با اهدای لوح و کارت هدیه تقدیر شد.