شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳

با هدف جذب افراد به کتابخانه های عمومی صورت گرفت؛

دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی

446505878_66834.jpg

حجت الاسلام والمسلمین امیرعطاءاله جباری جباری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم با سیدموسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم پیرامون مباحث کاری و اهداف مشترک دو اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ حجت الاسلام والمسلمین جباری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم به همراه هیات همراه، در دفتر سیدموسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم حضور پیدا کرد. 
در این دیدار، جباری ضمن شادباش اعیاد شعبانیه؛ از همکاری ها و حمایت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابخانه های عمومی تشکر و قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد: این تعامل و مشارکت ها به ویژه در راستای ترویج گفتمان کتابخوانی به عنوان هدفی مشترک همچنان با فعالیت های خلاقانه در جذب افراد جامعه به کتابخانه های عمومی تداوم داشته باشد. 
در ادامه حسینی نیز با تبریک ماه شعبان المعظم، از برنامه ها و طرح های اجرایی اداره کل کتابخانه های عمومی در سطح استان قم و همچنین کتابداران فعال و خلاق این اداره کل تشکر نمود و در پایان گفت: افزایش آمار مطالعه در قم و ایجاد نگاهی مثبت نسبت به فعالیت های کتابخانه ها به عنوان مکانی علمی، فرهنگی که قابلیت های فراوانی برای همه اقشار و گروه های سنی دارد؛ همگی مرهون تلاش ها و خدمات کارکنان این مجموعه است که باید آن را قدر بدانیم. وی در پایان آمادگی خود را برای اجرای برنامه های مشترک در حوزه کتاب و ایجاد فرهنگ مطالعه در مردم اعلام کرد.
گفتنی است در این دیدار مهندس وحید میرزایی معاون اداره کل کتابخانه های عمومی و تراب بشکار رئیس اداری و مالی اداره کل کتابخانه ها نیز حضور داشتند.