چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶

با هدف ترویج فرهنگ مطالعه صورت گرفت؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی با فرمانده تیپ مستقل ۲۱۶ زرهی زنجان

دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان با امیر سرتیپ مظهری

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با حضور در پادگان تیپ ۲۱۶ زرهی با امیرسرتیپ مظهری، فرمانده تیپ دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با امیرسرتیپ مظهری، فرمانده تیپ مستقل ۲۱۶ زرهی استان زنجان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار امیرعلی نیکبخش ضمن تقدیر از رشادت و فداکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران، صلابت ارتش را مایه‌ مباهات دانسته و گفت: ارتش نماد اقتدار و عزت است و مردم هرگز مجاهدت‌های ارتشیان را از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون خصوصاً در برهه حساس هشت سال دفاع مقدس فراموش نخواهند کرد و همواره خود را مرهون این زحمات می‌دانند.

وی در ادامه با اشاره به کتابخانه‌ درون‌سازمانی در پادگان تیپ ۲۱۶ زرهی، علاقه‌مندی سربازان و نیروهای این پادگان در مطالعه کتاب را نشان از اندیشه درست  و توجه فرمانده ایشان به امر کتاب و کتابخوانی دانست و تصریح کرد: توجه به امر کتابخوانی در هر سازمانی باعث ارتقای نیروها و درنهایت منتج به پیشرفت سازمان خواهد شد.

فرمانده تیپ مستقل ۲۱۶ زرهی استان نیز ضمن تشکر از حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و همراهان وی بیان کرد: نشاط و پویایی کتابخانه‌ پادگان تیپ ۲۱۶ زرهی بیانگر توجه به امر  مطالعه مفید در بین سربازان و نیروهای حاضر بوده و کتابخانه این پادگان پذیرای همیشگی علاقه‌مندان کتابخوانی است. نیروهای ارتش با مطالعه ارتباط نزدیکی دارند و در حوزه کتاب و کتابخوانی آماده همکاری با اداره کتابخانه‌های عمومی خصوصاً در بخش برگزاری برنامه‌های مشترک کتابخوانی همچون مسابقات کتابخوانی هستیم.