نمایش همه
 • یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ۱۴۰۰-۰۷-۱۷ ۱۵:۵۳

  فیلم/

  تبلیغات تلویزیونی فراخوان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

 • انجمن ادبی بوشهر ۱۴۰۰-۰۶-۲۹ ۱۹:۵۳

  فیلم/

  گزارش تلویزیونی نشست انجمن ادبی نابینایان «آوای دریا» در کتابخانه عمومی خلیج‌فارس بوشهر

  همزمان با روز شعر و ادب فارسی انجمن ادبی نابینایان «آوای دریا» در کتابخانه عمومی خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد که با استقبال خوب نابینایان و کم‌بینایان استان مواجه شد. گزارشی از این نشست که از صداوسیمای بوشهر پخش را می‌بینید.

 • شکیبا ۱۴۰۰-۰۵-۱۷ ۱۲:۱۹

  تبلیغات تلویزیونی «اولین جشنواره کتاب خوان و رسانه» / فیلم

  فرشید شکیبا: توجه به استان های محروم یکی از جذابیت های جشنواره بود

 • کاموس ۱۴۰۰-۰۵-۱۷ ۱۲:۱۴

  تبلیغات تلویزیونی «اولین جشنواره کتاب خوان و رسانه» / فیلم

  مهدی کاموس: برگزاری جشنواره ای با موضوع کتاب خوان، کتابخانه و کتابدار ارزشمند است

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۱۷ ۰۸:۰۰

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «پهلوی سوم»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «پهلوی سوم» نوشته حسن بشیر و کاظم مؤذن و منتشر شده توسط انتشارات کانون اندیشه جوان، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۱۶ ۰۸:۱۵

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «دخترانه‌های درِ گوشی»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «دخترانه‌های درِ گوشی» منتشر شده توسط انتشارات مهرستان، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۱۵ ۰۸:۰۲

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «دل به دل راه داره»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «دل به دل راه داره» نوشته حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی و منتشر شده توسط انتشارات مهرستان، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۱۴ ۰۸:۵۷

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «شغل شریف»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «شغل شریف» نوشته محمدعلی جعفری و منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۱۳ ۰۸:۵۷

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «کلیدهای پرورش اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «کلیدهای پرورش اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان» نوشته گلن استنهاوس، ترجمه ناهید آزادمنش و منتشر شده توسط انتشارات صابرین، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۱۲ ۰۸:۵۶

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «لایک ممنوع»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «لایک ممنوع» نوشته سید بشیر حسینی و طاها ساقیان و منتشر شده توسط انتشارات کانون اندیشه جوان، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۱۱ ۰۸:۵۵

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «مدیریت خشم»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «مدیریت خشم» نوشته امیر قنبری و منتشر شده توسط انتشارات مهرسا، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۱۰ ۰۸:۵۴

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «مزرعه آفتابگردان»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «مزرعه آفتابگردان» نوشته یزدان رضوانی و منتشر شده توسط انتشارات مهرستان، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۰۹ ۰۸:۵۳

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «مطلع مهر»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «مطلع مهر» نوشته امیرحسین بانکی‌پور فرد و منتشر شده توسط انتشارات حدیث راه عشق، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۰۸ ۰۸:۴۹

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «پدر، مادر، معلم من نوجوانم»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «پدر، مادر، معلم من نوجوانم» نوشته دکتر علی‌اصغر احمدی و منتشر شده توسط انتشارات پرکاس، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۰۷ ۰۸:۴۸

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «بیم موج»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «بیم موج» نوشته علی رهبر و منتشر شده توسط انتشارات مهرستان، معرفی شده است.

 • مثبت صفر ۱۴۰۰-۰۲-۰۶ ۰۸:۴۷

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «ارتباط با خانواده همسر»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «ارتباط با خانواده همسر» نوشته محسن ایمانی و منتشر شده توسط انتشارات حدیث راه عشق، معرفی شده است.

 • يك كتاب ۱۴۰۰-۰۲-۰۵ ۰۸:۳۴

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «خانه‌ی مغایرت» با خوانش سیروس همتی

  مجموعه «یک کتاب» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه سیروس همتی به معرفی کتاب «خانه‌ی مغایرت» نوشته محمدعلی جعفری و منتشر شده توسط انتشارات شهرستان ادب، می‌پردازد.

 • يك كتاب ۱۴۰۰-۰۲-۰۴ ۰۸:۳۴

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «رنج مقدس» با خوانش شهرزاد کمال‌زاده

  مجموعه «یک کتاب» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه شهرزاد کمال‌زاده به معرفی کتاب «رنج مقدس» نوشته نرجس شکوریان‌فرد و منتشر شده توسط انتشارات عهد مانا، می‌پردازد.

 • يك كتاب ۱۴۰۰-۰۲-۰۳ ۰۹:۳۴

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «پری‌دُخت» با خوانش مجید خسروانجم

  مجموعه «یک کتاب» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه مجید خسروانجم به معرفی کتاب «پری‌دُخت» نوشته حامد عسگری و منتشر شده توسط انتشارات مهرستان، می‌پردازد.

 • ادواردو ۱۴۰۰-۰۱-۳۱ ۰۸:۰۴

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «ادواردو»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «ادواردو» نوشته بهزاد دانشگر و منتشر شده توسط انتشارات عهد مانا معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۳۰ ۰۸:۰۳

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «آب هرگز نمی‌میرد»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» نوشته حمید حسام و منتشر شده توسط انتشارات صریر معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۹ ۰۸:۰۲

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «ماجراهای شرلوک هولمز»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «ماجراهای شرلوک هولمز» نوشته آرتور کانن دویل و ترجمه سید حبیب‌الله لزگی و منتشر شده توسط انتشارات ذکر معرفی شده است

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۸ ۰۸:۰۱

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «شب‌های بی‌ستاره»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «شب‌های بی‌ستاره» نوشته مرضیه نفری منتشر شده توسط انتشارات شهرستان ادب معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۷ ۰۸:۰۰

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «زک پسر کهکشان»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «زک پسر کهکشان» نوشته ری اورایان و ترجمه امیرحسین میرزائیان و منتشر شده توسط انتشارات ذکر معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۶ ۰۸:۰۰

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «جمعه در محاصره کاراگاهان»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «جمعه در محاصره کاراگاهان» نوشته جعفر ابراهیمی و منتشر شده توسط انتشارات قدیانی معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۵ ۰۸:۰۰

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «جام‌جهانی در جوادیه»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «جام‌جهانی در جوادیه» نوشته داوود امیریان و منتشر شده توسط انتشارات قدیانی معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۰۰

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «تن‌تن و سندباد»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «تن‌تن و سندباد»  نوشته محمد میرکیانی و منتشر شده توسط انتشارات قدیانی معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۳ ۱۱:۵۸

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «تاب طناب‌دار»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «تاب طناب‌دار» نوشته مهدی پناهیان و منتشر شده توسط انتشارات عهد مانا معرفی شده است.

 • مسجد جمکران ۱۴۰۰-۰۱-۰۸ ۱۳:۳۲

  مجموعه شعرخوانی آیه های انتظار

  مسجد مقدس جمکران به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان مجموعه شعرخوانی آیه‌های انتظار از شاعران مطرح کشور همچون محمدجواد الهی پور، سیدحمیدرضا برقعی، محمدغفاری و محمدجواد شرافت را منتشر کرد. در این ویدئوها شاعران آیینی کشورمان اشعار خود را به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه و جشن نیمه شعبان می خوانند.

 • مثبت صفر ۱۳۹۹-۱۲-۱۴ ۰۸:۲۸

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «انگیزه‌های بزرگ برای دانشمندان کوچک»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، این روزها از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «انگیزه‌های بزرگ برای دانشمندان کوچک» نوشته نجیب‌الله نوری و منتشر شده توسط انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) معرفی شده است.