نمایش همه
 • ادواردو ۱۴۰۰-۰۱-۳۱ ۰۸:۰۴

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «ادواردو»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «ادواردو» نوشته بهزاد دانشگر و منتشر شده توسط انتشارات عهد مانا معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۳۰ ۰۸:۰۳

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «آب هرگز نمی‌میرد»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» نوشته حمید حسام و منتشر شده توسط انتشارات صریر معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۹ ۰۸:۰۲

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «ماجراهای شرلوک هولمز»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «ماجراهای شرلوک هولمز» نوشته آرتور کانن دویل و ترجمه سید حبیب‌الله لزگی و منتشر شده توسط انتشارات ذکر معرفی شده است

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۸ ۰۸:۰۱

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «شب‌های بی‌ستاره»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «شب‌های بی‌ستاره» نوشته مرضیه نفری منتشر شده توسط انتشارات شهرستان ادب معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۷ ۰۸:۰۰

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «زک پسر کهکشان»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «زک پسر کهکشان» نوشته ری اورایان و ترجمه امیرحسین میرزائیان و منتشر شده توسط انتشارات ذکر معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۶ ۰۸:۰۰

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «جمعه در محاصره کاراگاهان»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «جمعه در محاصره کاراگاهان» نوشته جعفر ابراهیمی و منتشر شده توسط انتشارات قدیانی معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۵ ۰۸:۰۰

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «جام‌جهانی در جوادیه»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه کتاب «جام‌جهانی در جوادیه» نوشته داوود امیریان و منتشر شده توسط انتشارات قدیانی معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۰۸:۰۰

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «تن‌تن و سندباد»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «تن‌تن و سندباد»  نوشته محمد میرکیانی و منتشر شده توسط انتشارات قدیانی معرفی شده است.

 • كتاب شارژ ۱۴۰۰-۰۱-۲۳ ۱۱:۵۸

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «تاب طناب‌دار»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «تاب طناب‌دار» نوشته مهدی پناهیان و منتشر شده توسط انتشارات عهد مانا معرفی شده است.

 • مسجد جمکران ۱۴۰۰-۰۱-۰۸ ۱۳:۳۲

  مجموعه شعرخوانی آیه های انتظار

  مسجد مقدس جمکران به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان مجموعه شعرخوانی آیه‌های انتظار از شاعران مطرح کشور همچون محمدجواد الهی پور، سیدحمیدرضا برقعی، محمدغفاری و محمدجواد شرافت را منتشر کرد. در این ویدئوها شاعران آیینی کشورمان اشعار خود را به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه و جشن نیمه شعبان می خوانند.

 • مثبت صفر ۱۳۹۹-۱۲-۱۴ ۰۸:۲۸

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «انگیزه‌های بزرگ برای دانشمندان کوچک»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، این روزها از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «انگیزه‌های بزرگ برای دانشمندان کوچک» نوشته نجیب‌الله نوری و منتشر شده توسط انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) معرفی شده است.

 • يك كتاب ۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۰۸:۲۷

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «احضاریه» با خوانش فریبا نادری

  مجموعه «یک کتاب» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، این روزها از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است. فریبا نادری در این قسمت از این مجموعه، به معرفی کتاب «احضاریه» نوشته علی مؤذنی و منتشر شده توسط انتشارات اسم می‌پردازد.

 • تبليغات تلويزيوني ۱۳۹۹-۱۲-۱۲ ۰۸:۲۶

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «ماجراجویان کهکشان»

  مجموعه «کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، این روزها از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است. در این قسمت از این مجموعه ، کتاب «ماجراجویان کهکشان» نوشته فاطمه تومی دونبوند و ترجمه سیما طاهری منتشر شده توسط انتشارات ذکر معرفی شده است.

 • تبليغات تلويزيوني ۱۳۹۹-۱۲-۱۱ ۰۸:۲۶

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «احساسات کودک من»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، این روزها از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «احساسات کودک من» نوشته فاطمه غنی‌پور و حامد اختیاری منتشر شده توسط انتشارات مهرسا معرفی شده است.

 • تبليغات تلويزيوني ۱۳۹۹-۱۲-۱۰ ۰۸:۲۵

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «اوسنه‌ی گوهرشاد»

  مجموعه ««کتاب شارژ» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، این روزها از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «اوسنه‌ی گوهرشاد» نوشته سعید تشکری منتشر شده توسط انتشارات به‌نشر معرفی شده است.

 • تبليغات تلويزيوني ۱۳۹۹-۱۲-۰۹ ۱۲:۲۴

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «مسائل و مشکلات زناشویی»

  مجموعه «مثبت صفر» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، این روزها از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است. در این قسمت از این مجموعه، کتاب «مسائل و مشکلات زناشویی» نوشته سیداصغر ساداتیان و ماهیار آذر منتشر شده توسط انتشارات ما و شما معرفی شده است.

 • تبليغات تلويزيوني ۱۳۹۹-۱۲-۰۸ ۲۰:۲۶

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «حکایت نامه پیامبر» با خوانش جلیل فرجاد

  مجموعه «یک کتاب» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، این روزها از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است. جلیل فرجاد در این قسمت از این مجموعه و در بخش «یک کتاب»، به معرفی کتاب «حکایت نامه پیامبر» نوشته غلامرضا حیدری ابهری و منتشر شده توسط انتشارات جمال می‌پردازد.

 • تبليغات تلويزيوني ۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۱۰:۲۰

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «سرباز کوچک امام»

  مجموعه «یک کتاب» که به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تولید شده است، این روزها از شبکه‌های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است. در این قسمت از این مجوعه و در بخش «کتاب شارژ»، کتاب «سرباز کوچک امام» نوشته فاطمه دوست‌کامی منتشر شده توسط انتشارات پیام آزادگان معرفی شده است.

 • همه مادران سالم اند اگر... ۱۳۹۹-۱۱-۲۹ ۱۹:۰۴

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «همه مادران سالم اند اگر...»

 • اصغر نقی زاده -تبلیغات تلویزیونی آب هرگز نمی میرد ۱۳۹۹-۱۱-۲۷ ۱۷:۰۳

  فیلم/

  تبلیغات تلویزیونی کتاب «آب هرگز نمی میرد» با خوانش اصغر نقی زاده

  مجموعه «یک کتاب» که به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور تولید شده است، این روزها از شبکه های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است. اصغر نقی زاده در این قسمت به معرفی کتاب «آب هرگز نمی میرد» می پردازد.

 • علیرضا مختارپور - رونمایی از کتاب از چیزی نمی ترسیدم ۱۳۹۹-۱۰-۱۴ ۱۳:۱۴

  فیلم/

  سخنرانی علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد در مراسم رونمایی کتاب «از چیزی نمی ترسیدم»

 • حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن صفوی امام جمعه شهر فومن ۱۳۹۹-۰۲-۱۴ ۱۴:۴۱

  با انتشار پیام ویدیویی؛

  امام جمعه شهر فومن دوستداران کتاب و کتابخوانی را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد

  حجت الاسلام و المسلمین سید محمدحسن صفوی امام جمعه شهر فومن، با انتشار پیامی، عموم شیفتگان خاندان عصمت و طهارت و دوستداران کتاب و کتابخوانی را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

 • کتابخانه مرکزی یزد ۱۳۹۸-۱۲-۰۷ ۱۴:۲۵

  ۸ روز مانده به افتتاح دهمین کتابخانه مرکزی کشور/ فیلم

  روند ساخت و آماده سازی کتابخانه مرکزی یزد

 • dey 98 600+400-1.jpg ۱۳۹۸-۱۰-۰۹ ۱۵:۳۷

  موشن گرافی کتابخوان دی ماه ۹۸

 • مقام معظم رهبری - فیض کاشانی ۱۳۹۸-۰۹-۲۷ ۱۷:۱۵

  فیلم/

  سخنان مقام معظم رهبری در تجلیل از مقام فیض کاشانی

  مقام‌ معظم‌ رهبری‌ در جمع‌ پرشور و صمیمی‌ مردم‌ کاشان، آران‌ و بیدگل‌ در ۲۰ آبان ۱۳۸۰ فرموده اند: به بعضی از شخصیّت های تاریخی کاشان ظلم شده است؛ یعنی حقّ آنها چنان که باید، شناخته نشده است. یکی از آنها مرحوم فیض کاشانی است.

 • موشن گرافیک برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی ۱۳۹۸-۰۵-۲۸ ۱۶:۱۴

  فیلم/

  موشن گرافیک برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی

 • قصه گویی ۱۳۹۸-۰۳-۲۵ ۱۴:۱۷

  آگهی تلویزیونی اولین جشنواره قصه گویی

 • نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ۱۳۹۸-۰۳-۱۲ ۱۲:۵۵

  فیلم/

  آگهی تلویزیونی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

 • پویش کتابخوان مجازی ۱۳۹۷-۱۰-۰۹ ۱۴:۳۷

  همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود؛

  اولین دوره پویش کتاب خوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی

 • تیزر هفته کتاب ۱۳۹۷-۰۸-۲۳ ۱۶:۴۰

  تیزر بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار

  تیزر نهاد کتابخانه های عمومی کشور به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار ۱۳۹۷ منتشر شد.