یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳

در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی آغاجاری صورت پذیرفت؛

بررسی روند اجرایی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در آغاجاری

کراپ‌شده - انجمن کتابخانه های عمومی آغاجاری

در دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی آغاجاری در سال جاری، در خصوص روند اجرایی جشنواره کتابخوانی رضوی و تدوین برنامه‌های متناسب با اوقات فراغت دانش‌آموزان در تابستان بحث و تصمیم‌گیری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان صادق خوب‌نژادیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی آغاجاری در دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های این شهرستان در سال جاری ضمن تشریح و ارائه روند اجرایی «هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی» اظهار داشت: برنامه‌های متنوع فرهنگی در خصوص برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی از قبیل: اجرای نشست کتاب‌خوان رضوی، ویژه برنامه کودک و نوجوان و ... صورت پذیرفته که برآیند آن تا پایان مرحله اول مشارکت ۳۵۰ نفر را به همراه داشته است.

وی در بخش دیگری از این جلسه با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی در خصوص اجرای برنامه‌های متناسب با اوقات فراغت فصل تابستان دانش‌آموزان در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان تصریح کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی کتاب محور و اجرای جشنواره‌های کتابخوانی به ویژه برای کودکان، نوجوانان و جوانان از جمله اقداماتی است که در کتابخانه‌های عمومی آغاجاری به اجرا گذاشته خواهد شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی آغاجاری در بخش پایانی این جلسه نیز ضمن درخواست حمایت در اجرای بهتر جشنواره کتابخوانی رضوی خاطرنشان کرد: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در قسمت مکتوب تا دهم تیر و در قسمت الکترونیکی تا  بیستم تیرماه تمدید شده است و همراهی دستگاه‌های فرهنگی در اجرای این جشنواره به کتابخانه‌های عمومی مهم و اثرگذار خواهد بود.