نمایش همه
 • كتاب خوان حسيني دیروز ۱۹:۳۳

  کتاب خوان حسینی (۲۳): تاریخ پیامبر اسلام

  صادق رحمانی، تاریخ پیامبر اسلام را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۸-۲۶ ۱۹:۳۲

  کتاب خوان حسینی(۲۲): ستون هزار و چهارصد و پنجاه و دو

  کیوان امجدیان،‌ ستون هزار و چهارصد و پنجاه و دو را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۸-۲۵ ۱۹:۳۲

  کتاب خوان حسینی (۲۱): سلام بر عاشورا

  ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه هم زمان با آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی پخش می شود.

 • سوگواره کتاب شعر عاشورایی ۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۰۷:۵۸

  شعرخوانی احمد علوی در سوگواره کتاب شعر عاشورایی

  سوگواره کتاب شعر عاشورایی (کتبیه) در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و همزمان با ایام گرامیداشت «کتاب، کتابخوانی، کتابدار» ۱۳۹۵ برگزار شد.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۵:۲۳

  کتاب خوان حسینی (۲۰): از دیار حبیب

  قاسم صرافان، از دیار حبیب را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • سوگواره کتاب شعر عاشورایی ۱۳۹۶-۰۸-۲۲ ۰۷:۵۷

  شعرخوانی علیرضا قزوه در سوگواره کتاب شعر عاشورایی

  سوگواره کتاب شعر عاشورایی (کتبیه) در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و همزمان با ایام گرامیداشت «کتاب، کتابخوانی، کتابدار» ۱۳۹۵ برگزار شد.

 • سوگواره کتاب شعر عاشورایی ۱۳۹۶-۰۸-۲۱ ۰۷:۵۷

  شعرخوانی عباس شاه زیدی در سوگواره کتاب شعر عاشورایی

  سوگواره کتاب شعر عاشورایی (کتبیه) در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و همزمان با ایام گرامیداشت «کتاب، کتابخوانی، کتابدار» ۱۳۹۵ برگزار شد.

 • سوگواره کتاب شعر عاشورایی ۱۳۹۶-۰۸-۲۰ ۰۷:۵۸

  شعرخوانی جواد محمدزمانی در سوگواره کتاب شعر عاشورایی

  سوگواره کتاب شعر عاشورایی (کتبیه) در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و همزمان با ایام گرامیداشت «کتاب، کتابخوانی، کتابدار» ۱۳۹۵ برگزار شد.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۸-۱۷ ۱۴:۵۵

  کتاب خوان حسینی (۱۹): تشنه تر از من

  ابراهیم حسن بیگی، تشنه تر از من را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان مجازي ۱۳۹۶-۰۸-۱۶ ۰۹:۰۳

  معرفی کتاب «ضربه کاری»

  اگر می خواهید با قصه های بهلول آشنا شوید و مطالب آموزنده فرا بگیرید، کتاب «ضربه کاری» اثر احمد عربلو را مطالعه کنید. خواندن این کتاب را آقای محسن وهاب به همسالان خود توصیه می کند.

 • كتاب خوان مجازي ۱۳۹۶-۰۸-۱۵ ۰۹:۰۰

  گوسفندی که عصبانی بود، خیلی عصبانی

  خانم میترا عسکری و خانم سکینه محمدی بیدک در قالب یک نمایش عروسکی، کتاب «گوسفندی که عصبانی بود، خیلی عصبانی» را معرفی می کنند. این کتاب اثر ژورف تئوبالد و ترجمه معصومه انصاریان است و انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آن را منتشر کرده است.

 • كتاب خوان مجازي ۱۳۹۶-۰۸-۱۴ ۱۲:۲۴

  معرفی کتاب «بینوایان»

  کمتر کسی است که نام آثار ویکتور هوگو را نشنیده باشد. این بار آقای موسی الرضا علی نیا از اسفراین، کتاب «بینوایان» را معرفی کرده است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۱۳:۵۹

  کتاب خوان حسینی (۱۸): بانوی آفتاب

  مرضیه محمدزاده، بانوی آفتاب را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۱۴:۰۰

  کتاب خوان حسینی(۱۷): گنجشک و جبرئیل

  حسن سلطانی، گنجشک و جبرئیل را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۱۱:۲۹

  کتاب خوان حسینی (۱۶): آفتاب در حجاب

  سارا عرفانی، آفتاب در حجاب را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۸-۰۵ ۱۴:۲۳

  کتاب خوان حسینی (۱۵): سرنوشت

  قاسم صرافان، سرنوشت را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۸-۰۳ ۱۴:۲۳

  کتاب خوان حسینی (۱۴): پدر، عشق و پسر

  سارا عرفانی، پدر، عشق و پسر را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۸-۰۱ ۱۴:۲۳

  کتاب خوان حسینی (۱۳): یاد سرمستان

  رجبی دوانی، یاد سرمستان را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۷-۳۰ ۱۴:۲۲

  کتاب خوان حسینی (۱۲): مقتل امام حسین علیه السلام

  مرضیه محمدزاده، مقتل امام حسین (ع) را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۷-۲۸ ۱۴:۲۲

  کتاب خوان حسینی (۱۱): اسوه ها

  جواد محدثی، اسوه ها را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • شب شعر مدافعان حرم ۱۳۹۶-۰۷-۲۷ ۰۷:۴۷

  شب شعر مدافعان حرم: ما را به نام عشق، به اینجا کشیده اند

  شعرخوانی مجتبی احمدی در دومین شب شعر مدافعان حرم با عنوان «زینبیون» همزمان با روز تشییع پیکر سعید بیاضی زاده نخستین شهید روحانی مدافع حرم، استان کرمان؛ مهرماه ۱۳۹۵

 • قاسم صرافان ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ ۰۷:۴۸

  شعرخوانی قاسم صرافان در شب شعر مدافعان حرم

  قاسم صرافان در شب شعر مدافعان حرم - استان سیستان و بلوچستان؛ آبان ماه ۱۳۹۵

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۷-۲۵ ۱۲:۵۵

  کتاب خوان حسینی(۱۰): تحریرهای رود

  سید حمیدرضا برقعی، تحریرهای رود را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۷-۲۴ ۱۷:۱۹

  کتاب خوان حسینی(۹): محتشم نامه

  مهدی امین فروغی،‌ محتشم نامه را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۷-۲۳ ۰۸:۵۱

  کتاب خوان حسینی (۸): پنجره های تشنه

  ابراهیم حسن بیگی، پنجره های تشنه را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۷-۲۲ ۰۸:۵۱

  کتاب خوان حسینی (۷): جامه دران

  سعید بیابانکی، جامه دران را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۷-۲۰ ۱۶:۱۶

  کتاب خوان حسینی(۶): سرمه در چشم غزل

  مرتضی امیری اسفندقه، سرمه در چشم غزل را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۷-۱۹ ۱۶:۱۵

  کتاب خوان حسینی(۵): ماه به روایت آه

  حسن سلطانی، ماه به روایت آه را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۷-۱۸ ۱۶:۱۵

  کتاب خوان حسینی(۴): مقتل امام حسین علیه السلام

  امیرحسین مدرس، مقتل امام حسین (ع) را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.

 • كتاب خوان حسيني ۱۳۹۶-۰۷-۱۷ ۱۶:۱۴

  کتاب خوان حسینی(۳): نامیرا

  صادق کرمیار، نامیرا را معرفی می کند. ویژه برنامه کتابخوان حسینی، در ماه محرم به معرفی آثار مرتبط با عاشورا می پردازد. این برنامه از آغاز ماه محرم از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.