جمشید جهانزاده در حاشیه نشست کتاب‌خوان ویژه هنرمندان پیشکسوت؛
جمشید جهانزاده، بازیگر سینما و تلویزیون کتاب را جزئی جداناشدنی از زندگی انسان می‌داند که گذر زمان فواید و ضرورت دوستی با آن را به اثبات رسانده است.
در حاشیه نشست کتاب‌خوان ویژه هنرمندان پیشکسوت؛
نرگس آبیار نویسنده، کارگردان و فیلنامه‌نویس ضمن تأکید بر نقش کتابخانه‌های عمومی در ترویج فرهنگ مطالعه، به مرور خاطرات خود از مراجعه به کتابخانه عمومی پرداخت.
در حاشیه کتاب‌خوان ویژه هنرمندان پیشکسوت مطرح شد؛
هادی مرزبان در اشاره به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های زندگی خود گفت: کتاب‌های زیادی هست که هنوز نخوانده‌ام و آرزویم این است که بتوانم روزی همه آنها را مطالعه کنم.
عنایت بخشی در حاشیه نشست کتاب‌خوان وی‍ژه هنرمندان پیشکسوت:
عنایت بخشی درباره اهمیت نهادینه‌سازی فرهنگ کتابخوانی در جامعه گفت: وجود زیباترین کتابخانه‌ها و بهترین کتاب‌ها در هر جامعه، زمانی تأثیرگذار است که فرهنگ مطالعه در آن نهادینه باشد.
داریوش اسدزاده در حاشیه نشست کتاب‌خوان ویژه هنرمندان پیشکسوت:
داریوش اسدزاده، بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون ضمن ابراز خرسندی از برگزاری نشست کتاب‌خوان، همنشینی پیشکسوتان اهل مطالعه را اتفاقی بی‌نظیر دانست.
افسر اسدی در حاشیه نشست کتاب‌خوان ویژه هنرمندان پیشکسوت؛
افسر اسدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون با تأکید بر تأثیر مطالعه در سبک و شیوه زندگی آدمی، کتاب را پاسخی مناسب برای میل انسان به کمال‌گرایی دانست.
اسماعیل آذر در نشست کتاب‌خوان ویژه هنرمندان پیشکسوت:
اسماعیل آذر با اشاره به نقش کتابداران در توسعه فرهنگی جامعه گفت: کتابدارها، فرشتگان ناپیدای جامعه هستند که با همه کمبودهای پیش‌رو در نقاط مختلف کشور، عمر خود را صرف خدمت به مردم و کتاب می‌کنند.
رضا فیاضی در حاشیه نشست «کتاب‌خوان» ویژه هنرمندان پیشکسوت:
رضا فیاضی درباره اهمیت مطالعه گفت: تفاوت کتاب خواندن و نخواندن، فرقِ میان زندگی در تاریکی و روشنایی است.
ایرج راد در حاشیه نشست «کتاب‌خوان» ویژه هنرمندان پیشکسوت:
ایرج راد، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، با تأکید بر نقش کتابخانه‌های عمومی در ترویج فرهنگ مطالعه، گردش و امانت کتاب را نشانه زندگی و پویایی این کتابخانه‌ها دانست.
علی جنتی در حاشیه «کتاب‌خوان» ویژه هنرمندان پیشکسوت مطرح کرد؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت کتاب به نقل تعبیری از حضرت امیر(ع) درباره نقش کتابت در انتقال دانش پرداخت و گفت: کتابخوانی، راهی برای حفظ و انتقال دانش به دیگران و آیندگان است. به تعبیر حضرت علی(ع): «کل علم لیس فی القرطاس ضاع و...» هر دانشی که بر روی کاغذ نیست، رفتنی است.
بيشتر
اطلاعات بازدید از سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 60311
تعداد بازديد از سايت: 148416363
تعداد بازديد زيرپورتال: 51771664
اين زيرپورتال امروز: 39587
در امروز: 128643
اين صفحه امروز: 127
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما