نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
1394/12/19 چهارشنبه
..
همزمان با دوازدهمین سالروز تاسیس نهاد؛
دیدار رؤسای کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری با اولین رئیس هیأت امنای کتابخانه‌های عمومی استان
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، این دیدار روز سه شنبه 18 اسفند ماه با حضور در منزل این استاد اخلاق انجام شد.

در این مراسم صمیمانه که با حضور فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری؛ اسماعیل بابایی، معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان؛ مصطفی انصاری، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل و جمعی از کارشناسان ستاد برگزار شد، یدالله منزوی ضمن بیان خاطراتی ارزشمند از دوران مدیریت خود، به کتابدران توصیه کرد که با سرلوحه قراردادن اخلاق و منش نبوی موجبات جذب مخاطبین به کتاب و کتابخوانی را فراهم آورند.

اولین رئیس هیأت امنای کتابخانه‌های عمومی استان ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با اداره کل کتابخانه‌ها جهت ارائه راهکارهایی برای ارتقاء سطح مطالعه و کتابخوانی، اظهار داشت: کتاب دوستی است که زمینه آرامش خاطر انسان را فراهم می‌آورد و ما کتابداران باید بتوانیم موجبات پیوند بین کتاب و مخاطب را ایجاد کنیم.

وی دوران تصدی مسئولیت خود به عنوان رئیس هیأت امنا کتابخانه‌های عمومی را از پربارترین دوران زندگی کاری خود برشمرد،  کتابداران را به خواندن توصیه کرد و مهمترین نیاز کتابداران را دانستن و انتقال دانسته‌ها به مراجعین برشمرد.

منزوی در پایان اظهار داشت: به عنوان یک معلم و کتابدار به خود می‌بالم که افتخار خدمت به کتابداران و کتابخوانان استان را بر عهده داشتم؛ افتخاری که دانشجوی دیروز من، به عنوان مدیرکل امروز در اداره کل کتابخانه‌های عمومی به آن دست یافته است.

گفتنی است، یدالله منزوی در دهه 1340 از وزارت فرهنگ و هنر به عنوان اولین رئیس هیأت امنای کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری منصوب و سابقه تدریس در مراکز تربیت معلم و دانشگاه آزاد اسلامی را در کارنامه خود دارد.
منبع : چهارمحال و بختیاری

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 3913
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما