نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
..

یادداشت22 93.12.27
به نام نامی مقلّبَ القُلوب و الابصار

کتابداران و همکاران عزیز و گرامی که به هر عنوان نهادی، مشارکتی، روستایی، مأمور، افتخاری، سرباز وظیفه، خدماتی، سیار، کتابیار به خدمت فرهنگی در حوزۀ کتابخانه ­های سراسر کشور همّت گماشته ­اید، فرا رسیدن سال جدید را به تمامی شما تبریک می ­گویم.

سالی که گذشت در نهاد کتابخانه ­ها سالی سرشار از تحوّل و تغییر و پیشرفت بود، به لطف خداوند متعال و دعای خیر بزرگان و مسئولین گرانمایۀ کشور، حرکت در مسیر جدیدی در نهاد کتابخانه ­ها آغاز شد که بزودی و پس از گذشت چند ماه نخستین نتیجه های خود را به همگان نشان داد.

شما عزیزان بهتر از هر کسی می ­توانید دربارۀ آنچه در این سال گذشت داوری کنید. این خدمتگزار کوچک شما که تمام توان و فکر خود را برای اعتلای سطح نهاد کتابخانه ­ها در همۀ ابعاد و جوانب و خصوصاً نیروی عظیم گرانقدر انسانی آن بسیج کرده است بارها در مواجهۀ حضوری با کتابداران و همکاران در شهرهای مختلف و صدها بار از طریق تماس­ های تلفنی و هزاران بار از طریق ایمیل ­های ارسالی از گسترش امید به آینده ­ای روشن در منظر شما عزیزان آگاه شده ­ام و هر بار خداوند متعال را شکر کرده ­ام که این ذرّۀ کوچک را وسیله ­ای برای تحقّق آرزوها و مطالبات بحقّ شما عزیزان قرار داده است و بارها اعتراف کرده ­ام که آنچه به دست آمده تنها نتیجۀ لطف و امداد الهی بوده که لا حول و لا قوه الا بالله.

وظیفۀ خود می ­دانم در این روزهای پایانی سال نسبت به مقام شامخ شهدای عزیز و خانواده­ های معزّز ایشان ادای احترام کنم.

در سالی که گذشت بنا بر مشیّت و قضا و قدر الهی برخی از کتابداران و همکاران ما عزیزانی را از دست دادند که این خدمتگزار کوچک شما نیز پدر مهربان و عموی گرامی ­اش را از دست داد. از درگاه خدای مهربان آمرزش و شادی روح همۀ درگذشتگان از خانوادۀ بزرگ کتابداران و همکاران نهاد کتابخانه­ ها را مسألت می­ کنم. روحشان شاد و در جوار رحمت حق آرامش ابدی نصیبشان باد.

وظیفۀ خود می ­دانم شفا و سلامتی بیماران وابسته به خانواده ­های کتابداران و همکاران عزیز را از درگاه خداوند که شفای همۀ دردها به دست اوست مسألت کنم.


 همکاران گرامی

یک سال از عمر ما گذشت، امیدوارم در پایان سال توشه ­ای ارزشمند برای حیات ابدی خود فراهم کرده باشیم و آرزو دارم خداوند متعال توفیق خدمت خالصانه و منتج به رضایت الهی را در سال آینده نصیب همۀ ما فرماید.

خدا را بر نعمت زندگی سعادتمندانه در نظام مقدّس جمهوری اسلامی و تحت رهبری حکیمانۀ رهبر معظّم انقلاب اسلامی و توفیق خدمت در دولت خدمتگزار تدبیر و امید شکر می­ گذارم.

در پایان از تمامی همکارانم در ستاد مرکزی نهاد کتابخانه ­ها، ادارات کل استان ها و شهرستان ها و همۀ کتابداران عزیز تشکّر می­ کنم و استدعا دارم کوتاهی ­ها و نواقص و ضعف های موجود را بر من ببخشایند و برای توفیق خدمت بهتر و بیشتر در سال جدید مرا و دیگر همکارانم را از دعای خیر خود بهره­مند سازند. انشاءالله

 

و من ­الله التوفیق

علیرضا مختارپور

دبیرکل

ادامه مطلب
آرشيو
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.