يادداشت‏هاي دبيركل
 
بخشنامه
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 63239800
تعداد بازديد زيرپورتال: 21283707
اين زيرپورتال امروز: 8550
تعداد بازديد اين صفحه: 6558565
در امروز: 35331
اين صفحه امروز: 5772
برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران روز شنبه یکم آذرماه نیز ادامه خواهد یافت.
با هدف بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی و دیدار با کتابداران صورت پذیرفت؛
محمد اله یاری ضمن بازدید از دو کتابخانه عمومی در شهر رشت با حضور در جمع کتابداران استان گیلان به پرسش های آنها نیز پاسخ گفت.
طی تفاهم نامه مشترک بین نهاد و انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان؛
به مناسبت بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و در قالب تفاهم نامه همکاری بین انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان و نهاد، بیش از 110 هزار جلد کتاب کودک و نوجوان به نهاد کتابخانه های عمومی کشور اهداء شد.
همزمان با ششمین روز از هفته کتاب برگزار شد؛
مراسم تکریم از مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان کرمان ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان نهاد، وزارت فرهنگ و ارشاد، نمایندگان مجلس، مسئولان استانی و کتابداران در کرمان برگزار شد.
مدیرکل امور کتابخانه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور:
مدیرکل امور کتابخانه‌های نهاد ظهر امروز در مراسم تکریم کتابداران استان کرمان گفت: کتابداران و دست‌اندرکاران حوزه کتاب و کتابخوانی، آثار خوب را به مردم معرفی کنند.
اولین اطلاعیه زمان و نحـوه برگـزاری آزمون استـخدامی نـهاد کتابخانه های عمومـی کشـور شنبه یکم آذر 1393 منتشر می شود.
معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد خبر داد:
معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد در مراسم تکریم مقام کتابداران استان گیلان از طرح ایجاد انجمن خیرین اهدای کتاب در آینده نزدیک خبر داد.
مراسم تکریم کتابداران با حضور معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد صبح امروز پنج شنبه بیست و نهم آبان در مجتمع فرهنگی‌ هنری خاتم ‌الانبیاء رشت برگزار شد.
برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ششمین روز از برگزاری بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.
با حضور علیرضا مختارپور؛
کتابخانه عمومی «دارالعباس» شریف آباد(شریفیه) در استان قزوین ظهر امروز با حضور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور افتتاح شد.
دبیرکل نهاد در مراسم تکریم کتابداران در قزوین عنوان کرد:
علیرضا مختارپور صبح امروز در مراسم تکریم کتابداران استان قزوین خاطرنشان کرد: متاسفانه در جامعه ما نسبت به برخی مشاغل کمی اطلاعات وجود دارد و همین نیز باعث عدم رعایت تکریم کسانی که در چنین حرفه هایی مشغول اند، می شود.
با حضور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛
صبح امروز و با حضور دبیرکل نهاد، مسئولین استانی و جمعی از کتابداران و خادمان کتاب قزوین، مراسم تکریم مقام کتابداران این استان در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.
مراسم تکریم مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان قزوین صبح امروز بیست و هشتم آبان با حضور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مسئولین استانی، کتابداران و جمعی از خادمان کتاب در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.
همزمان با پنجمین روز از هفته کتاب؛
نشست صمیمانه علیرضا مختارپور با کتابداران استان قزوین صبح امروز 28 آبان در کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) برگزار شد.
مدیرکل امور فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور:
ابوالقاسم مقیمی در مراسم تکریم کتابداران در استان خوزستان تصریح کرد: مادران به عنوان تاثیرگذارترین و کودکان به عنوان تاثیرپذیرترین قشر در کتابخوانی محسوب می شوند.
همزمان با پنجمین روز از هفته کتاب؛
مراسم تکریم مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی خوزستان صبح امروز با حضور مدیرکل امور فرهنگی نهاد و جمعی از مسئولین استانی و کتابداران در تالار کتابخانه مرکزی این استان برگزار شد.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری عنوان کرد:
حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی صبح امروز در مراسم تکریم مقام کتابداران خاطرنشان کرد: هر قدر به این کتابداران خدمت شود کم است این افراد مردم را با کتاب انس می‌دهند و موجب عادت کردن مردم به کتاب می‌شوند.
رئیس هیات امنای کتابخانه های عمومی کشور مطرح کرد:
علی جنتی صبح امروز در مراسم تکریم از مقام کتابداران در تالار وحدت، تعالی فکری و فرهنگی ایران فردا را در گرو تلاش کتابداران و خادمان عرصه کتاب دانست.
دبیرکل نهاد در مراسم تکریم مقام کتابداران عنوان کرد:
علیرضا مختارپور صبح امروز در مراسم تکریم مقام کتابداران و ترویج فرهنگ کتابخوانی اظهار داشت: کتابداران در حالی که بعضاً با تحمل سختیهای بسیار به انجام وظیفه مشغولند اما هرگز انجام وظیفه فرهنگی شان را به دلیل این سختیها دچار وقفه و سستی نکرده اند.
دبیر بیست و دومین دوره هفته کتاب نهاد کتابخانه های عمومی کشور:
محمد اله یاری در مراسم تکریم مقام کتابداران خاطرنشان کرد: با همراهی کتابداران و همکاران «هفته کتاب» زنگ شروع دوره جدید فعالیت های ترویج کتابخوانی در نهاد کتابخانه های عمومی کشور خواهد بود.
بيشتر
 
ستاد خبری
 
مناسبت
ارتباط با دبیر کل

اطلاعيه
خانه | بازگشت |
کاربر مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.